Формула успіху. Що потрібно для перемоги?!

03.12.2019

Перемогти противника, конкурента, опонента, а іноді і колишнього партнера - таку ціль ставлять клієнти перед адвокатом. Це основна мета клієнта й потрібно віднайти інструменти, щоб досягнути її.

Є випадки ведення війни заради війни, навіть якщо вона коштує більше ніж вдасться виграти в кінці. Тяжкі та довгі роки судових тяжб: нескінченні засідання та всі стадії судочинства від першої до касаційної інстанції включно. Часто основна рушійна сила - це емоції, образи. В такому випадку для клієнта потрібна перемога будь-якою ціною. Ніхто не хоче розібратися в корені проблеми. Заради чого оголошена війна? В азарті «великої битви», в розпалі конфлікту, з великим бажанням «насолити», клієнти втрачають кінцеву мету, забувають прорахувати наперед результат, який може бути не на їх користь. В таких випадках, сторони вщент псують свої відносини і фактично не мають шансів на їх відновлення.

Та чи може дешевше домовитися, або хоча б спробувати визначити спільні цілі, інтереси та бажання?

В багатьох цивілізованих країнах досудове врегулювання спорів шляхом переговорів є обов'язковою стадією, без проходження якої до суду зась. В таких випадках до судових розглядів доходить не більше 30% конфліктів.

В Україні на сьогодні слово «Медіація», як позасудовий спосів вирішення спорів для більшості не відомий, та його плутають зі словами «медитація», або «медіатор, як засіб для гри на гітарі».

Сьогодні хочемо для наших читачів і клієнтів донести, що таке є медіація, та окреслити її переваги, адже піти до суду можна в будь-якій ситуації, що тягне за собою розрив ділових відносин та мінімум рік часу, а от домовитися без сумніву дешевше та швидше.

Медіація - це спосіб позасудового врегулювання спору, за допомогою посередника-медіатора, при цьому медіатор не пропонує сторонам варіанти вирішення спору, сторони самі висувають найкращі для них пропозиції, та за результатами медіації виробляють спільний план вирішення конфлікту.

Завдяки двосторонній роботі над кінцевим результатом, обидві сторони залишаються задоволені, що їх почули, врахували їх інтереси, та відповідно виконують медіаційну угоду в майбутньому.

Процедура медіації набирає популярності в Україні. Переговори та медіація навіть у дуже складних ситуаціях можуть дати неймовірні результати для обох сторін. У моїй практиці є успішні результати в проведенні переговорних процесів та медіації.

Як часто ми вчимося на своїх помилках? Але ж давайте будемо мудрішими та будемо вчитися на чужих. І в цьому допомагає процес медіації. Це прекрасна можливість, яку мають сторони - сісти за стіл переговорів та врегулювати конфлікт, при цьому якщо емоції заважають конструктиву, не обов'язково зустрічатися з опонентом, медіатор може зустрічатися з кожною стороною окремо.

Практика показує, що успіх приходить туди, де всі працюють в одному напрямку. Тому опрацювати всі варіанти, виявити суть проблеми та владнати конфлікт за декілька зустрічей за участі медіатора - цілком реально.

В діловій атмосфері, конструктивно, з повагою до всіх учасників процесу допоможу віднайти ключ для вашої формули успіху!  

Старший партнер Vertis LF, адвокат, медіатор - Тетяна Червона

VertiS LAW FIRM, 49000, Ukraine, Dnipro, Marshal Malinovsky street, 2, multifunctional center "BABYLON", entrance 2, tower 9, floor 2,  phone number: +38056 767 49 07;+38094 911 19 07.
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати